Vyhledávání:
Nahoru

Předchozí

NOVÝ 1+kk S TERASOU

Velmi pěkný nový byt po rekonstrukci v malém činžovním domě v krásné vilové lokalitě na Praze 3.Zařízeno kuchyňskou linkou se spotřebiči,pračkou,vestavěnými skříněmi.Možnost internetu UPC.K bytu patří velká terasa 15m2 !
9 000,- Kč

ZAŘÍZENÝ 3+1 VE STODULKÁCH

Velmi pěkný kompletně zařízený byt.Zařízeno kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky. Dále zařízeno nábytkem a pračkou. Podlahová kryitna plovoucí podlahy. Velmi pěkné. Pouze pro 1 osobu
10 000,- Kč

NOVOSTAVBA STUDIO S BALKONEM

Velmi pěkný byt v rezidenční novostavbě v blízkosti metra Anděl na krásném klidném místě.Zařízeno kuchyňskou linkou se spotřebiči.Podlahová krytina plovoucí podlahy. K bytu patří balkon a zimní zahrada.
10 000,- Kč

STUDIO V NOVOSTAVBĚ S BALKONEM

Velmi pěkný byt ve 4 patře cihlové novostavby v atraktivní lokalitě Prahy 4 v blízkosti bussiness centra a metra Budějovická.Zařízeno kuchyňskou linkou se spotřebiči,nábytkem a pračkou.Podlahová krytin plovoucí podlahy.
10 000,- Kč

ATELIER 2+kk V NOVOSTAVBĚ

Velmi pěkný dvupatrový atelier v novostavbě s výbornou dostupností do centra. Zařízeno kuchyňskou linkou se spotřebiči,nábytkem a pračkou. K dispozici internet. Možné na firmu
12 000,- Kč

STUDIO 48m2 V NOVOSTAVBĚ

Velmi pěkný byt v 6 patře 6 patrové novostavby.Byt je kompletně zařízený.Kuchyňská linka se spotřebiči,nábytekm,pračka atd.K bytu patří balkon.Velmi pěkné místo v těsné blízkosti centra.
12 000,- Kč

ZAŘÍZENÝ 2+kk V CENTRU

Pěkný kompletně zařízený byt v cihlovém domě v historickém centru Prahy 1.Zařízeno kuchyňskou linkou se spotřebiči.Dále zařízeno nábytkem.Podlahová krytina parkety.
12 000,- Kč

NOVÉ 2+kk V CENTRU

Velmi pěkný nově zrekonstruovaný byt ve 2 patře cihlového domu.Zařízeno kuchyňskou linkou se spotřebiči.Podlahová krytina plovoucí podlahy.Velmi pěkné
13 000,- Kč

NOVOSTAVBA 3+kk SE ZAHRADKOU

Velmi pěkný byt v novostavbě s vlastní předzahrádkou a garáží.Zařízeno kuchyňskou linkou se spotřebiči,možnost dozařízení nábytkem. Podlahová krytina plovoucí podlahy. Možnost kabelové televize UPC. V blízkosti MHD.K bytu patří garáž !
14 000,- Kč

ZREKONSTRUOVANÝ 2+1 DEJVICE

Velmi pěkný byt ve 2 patře menšího cihlového domu v krásné klidné lokalitě v blízkosti metra Dejvická.Byt je zařízený kuchyňskou linkou se spotřebiči,možnost zařízení nábytkem. Podlahová krytina plovoucí podlahy a dlažby.
15 000,- Kč

LUXUSNÍ 3+kk V NOVOSTAVBĚ

Velmi pěkný luxusní byt v 1 patře novostavby rodinného domu v krásné klidné lokalitě s výbornou dostupností do centra.Byt je zařízený kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky. Novým nábytkem,pračkou atd. Vhodné pro 2 osoby.
16 000,- Kč

LUXUSNÍ 2+kk V NOVOSTAVBĚ

Velmi pěkný luxusní byt ve 3 patře novostavby PARUKÁŘKA.Zařízeno kuchyňskou linkou se spotřebiči včetně myčky, novým nábytkem,LCD televizí,pračkou atd. Vysoký standard.K bytu patří prostorný balkon.
16 000,- Kč

LUXUSNÍ 2+kk V NOVOSTAVBĚ

Velmi pěkný luxusní byt ve 3 patře novostavby PARUKÁŘKA.Zařízeno kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky. Novým luxusním nábytkem,vestavěné skříně,pračka atd.
17 000,- Kč

ZAŘÍZENÝ 2+kk NA MALĚ STRANĚ

Velmi pěkný útulný byt po rekonstrukci v těsné blízkosti petřínských zahrad.Zařízeno kuchyňskou linkou se spotřebiči,pračkou a nábytkem, s tím že může byt odzařízen. Podlahová krytina plovoucí podlahy Velmi pěkné bydlení v klidu a zároveň v atraktivním ce
20 000,- Kč

LUXUSNÍ 2+kk V NOVOSTAVBĚ

Velmi pěkný velmi luxusní byt v novostavbě v atraktivní lokalitě Prahy 6.Byt je kompletně zařízený kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky. Dále zařízeno nábytkem, vestavěnými skříněmi K bytu patří garážové stání v domě.
20 000,- Kč

PROSTORNÝ 2+1 NA MALÉ STRANĚ

Velmi pěkný prostorný byt v atraktivní lokalitě Prahy 1 Malá Strana.Zařízený kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči,dále zařízeno nábytkem,pračkou,hi-fi,atd. Možnost garáže za 2000 Kč měsíčně !
20 000,- Kč

LUXUSNÍ MEZONET 3+KK V CENTRU

Velmi pěkný luxusní byt v krásném pečlivě zrekonstruovaném domě v blízkosti Václavského náměstí a centra.Zařízeno kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky. Luxusním nábytkem,pračkou atd
24 000,- Kč

LUXUSNÍ MEZONET 4+kk V KARLÍNĚ

Velmi pěkný luxusní byt v kompletně zrekonstruovaném domě s výtahem.Byt je zařízený kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky.Dále zařízeno novým nábytkem IKEA s možností odzařízení. Vestavěné skříně,podlahová krytina parkety.Velmi pěkné
24 000,- Kč

MEZONET 3+kk 106m2 U I.P.PAVLOVA

Velmi pěkný luxusní byt v 5 patře cihlového secesního domu s výtahem.Zařízeno kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky. Podlahová krytina parkety a italské dlažby.Velmi luxusní.
25 000,- Kč

EXKLUZIVNÍ 2+kk VE VILE

Velmi pěkný luxuní byt ve 3 patře činžovní vily.Byt je kompletně zařízený kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky. Dále zařízený nábytkem.K dispozici sauna,výřivka a fitnes.
25 000,- Kč

EXKLUZIVNÍ 3+1 156m2 VE VILE

Velmi luxusní byt se třemi balkony v nové nadstandardní vile.Byt je kompletně zařízený kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči včetně myčky. Dále zaříezno luxusním nábytkem ve všech místnostech. K dispozici sauna,whirepool,posilovna atd vše v domě.Možn
50 000,- Kč
Dolu

Následující

Pronájem bytů


řadit podle:


max. cena

dispozice